• Sledujte nás aj tu:

   • Príďte sa ku nám pozrieť a neoľutujete
   • Naša škola sídli priamo na námestí, kde nás môžete po dohovore navštíviť a my Vám ukážeme, ako to u nás chodí.
    Námestie SNP 5, Partizánske, 958 01, 0387479111
   • Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
   • Jan Amos Komenský
   • „Hľadajme spôsob, aby učitelia menej učili a žiaci viac pochopili.“

  • Novinky

   Zistite, čo je nové na našej škole
     • Naše športové úspechy

      Študentská latka

      skok vysoký:

      Szegényová Soňa - 2.miesto kategória dorastenky 4.B

      Hudec Alex - 2.miesto starší dorastenci 3.A

      Vician Jakub - 3.miesto mladší dorastenci 1.B

      Stolný tenis družstiev majstrovstvá regiónu Bošany - 24.11. 2023

      Dievčatá 3.miesto - Chlapovičová, Kadnárová, Vraňáková 2.B

     • Podnikavosť je zručnosť budúcnosti

      Dňa 21. novembra 2023 sa Karolína Kuklová a Andrea Ivanková z 3. B, odbor obchodná akadémia, zúčastnili celoslovenského finále programu Podnikavosť na stredných školách. Súťaž bola vyvrcholením Workshopov podnikavosti, ktoré žiaci našej školy absolvovali v minulom školskom roku. Realizátorom bola organizácia PRONEA. Súťaž sa konala v priestoroch Spojenej školy sv. Jána Bosca v Novej Dubnici.

     • Oddychová čitáreň

      My sme navrhli, vy ste zahlasovali a spolu sme vybudovali.

      Vďaka Participatívnemu – komunitnému rozpočtu TSK v spolupráci s Občianskym združením pri SOŠ sa nám podarilo vytvoriť oddychovú čitáreň.

      Keďže sa všetci postupne schovávame za displeje telefónov a počítačov, chceli sme vytvoriť priestor, kde môžu naši žiaci, ale aj učitelia zmysluplne tráviť voľný čas počas vyučovania. Okrem príjemného sedenia majú k dispozícii množstvo voľne dostupných kníh.

     • Bubnovačka

      Žiaci našej školy – Nina Hajková, Nikola Hunková, Tímea Jankulová, Nikola Machajdíková a Karin Melušová, sa ako dobrovoľníčky pod záštitou ICM Partizánske podieľali na organizácii akcie s názvom Bubnovačka. Andrea Ivanková a Martin Chochula stvárnili maskotov podujatia – včielku Maju a jej kamaráta Vilka. Cieľom akcie je upozorniť spoločnosť na dôležitosť ochrany detí pred domácim násilím a včasnej prevencie voči tomuto javu.Počasie nám síce veľmi neprialo, ale to nás neodradilo, dokonca ešte pridávalo na dôležitosti a vážnosti posolstva celej akcie. Po úvodných príhovoroch upozorňujúcich na rôzne formy násilia páchaného na deťoch a možnostiach pomoci, nasledovali spevácke a tanečné vystúpenia talentovaných žiakov z umeleckých škôl. Akciu prišli podporiť žiaci materských, základných a stredných škôl v Partizánskom – aj naši prváci a tretiaci. Pomocou akéhokoľvek nástroja, ktorý vydával h

     • Imatrikulácie

      A prišiel deň s veľkým „I“ . Áno, dobre čítate. Veľké „I“ ako imatrikulácia. Ako na každej strednej škole, ani my sme sa tomu nevyhli. Tretiaci prijali nových „spolužiakov “ do svojho študentského cechu. Podľa niektorých je to strata času, podľa niekoho je to pomsta tretiakov alebo vstupenka do veselého študentského života.

     • Video súťaž "STeNormálni?"

      Dobrý deň milí súťažiaci,

      s veľkou radosťou Vám oznamujeme, že Vaše videá sa umiestnili na 2. a 3. mieste v 1. ročníku video súťaže "STeNormálni?" vyhlásenej Úradom pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo SR spolu s Nadáciou Ministerstva hospodárstva SR. Gratulujeme! Vaše nápadité a kreatívne dielo nás nadchlo a z Vašej výhry sa tešíme.

     • Celoštátne finále súťaže Festival vedy a techniky AMAVET

      Dňa 9.-10.novembra 2023 sa konal už 26.ročník celoštátneho finále súťaže Festival vedy a techniky AMAVET v priestoroch bratislavskej Incheby. Naši talentovaní žiaci, sa dostali do finále až s dvomi projektami. Timotej Nechala, Miroslav Bohuš, Matej Barus a Matej Dubravický mali príležitosť obhájiť pred odbornou porotou svoje inovatívne projekty. Statočne bojovali no porota rozhodla, že v kategórií v ktorej boli prihlásené obidva projekty nepostúpi do medzinárodnej súťaže ani jeden projekt a dala prednosť iným kategóriám. Súťažiaci si užili atmosféru tejto súťaže, mali možnosť vidieť iné projekty a nadviazať kontakty s rovnako nadšenými inovátormi z celého Slovenska, čím sa im otvorili dvere pre možné budúce spolupráce a výmenu nápadov. Počas sprievodného programu mali možnosť vypočuť si zaujímavé prednášky vedátorov spoločností Kinit, Eset, Cern a ďalších.

     • V Našej chalúpke sme sa cítili ako doma

      Druháčky odboru učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo sa spolu s učiteľkou Jankou Žiškovou zúčastnili zaujímavej exkurzie z predmetu špeciálna pedagogika. Exkurzia sa konala v občianskom združení Centrum Naša chalúpka, ktoré pomáha ľuďom s mentálnym, telesným a viacnásobným postihnutím. Stará sa o ich všestranný rozvoj, vrátane ich ďalšieho uplatnenia.

     • Majster Európy v MMA 🥇

      Dňa 29.10.2023 sa v Talianskom Terste uskutočnili majstrovstvá Európy pod organizáciou WKF v MMA, kde nás reprezentoval aj náš žiak z tretieho ročníka Matúš Harant. Matúš nastupoval do kategórie +18 rokov a 77kg, kde sa mu podarilo v prvom zápase vyhrať hneď po 30 sekundách nad chorvátskym zápasníkom na škrtenie. Následne smeroval do finále, kde sa stretol s talianskym súperom a minuloročným víťazom v tejto kategórii. Matúš mu nedal šancu a vyhrával už po minúte a pól, taktiež na škrtenie.

     • Hodina slovenčiny trochu inak

      Tému Knižničný systém na Slovensku sme si nechali vysvetliť priamo v Mestskej knižnici Partizánske. Pani Mgr. Denisa Škorňová nám veľmi ochotne predstavila fungovanie a organizáciu knižnice, previedla nás jej priestormi. Žiaci z I.B odboru obchodná akadémia a logistika dostali možnosť rozhodnúť sa, či sa stanú stálymi návštevníkmi knižnice a budú využívať jej služby i naďalej.

     • Malá Baťova akadémia

      Žiaci 2. A, 2. B, 2. C a 3. C triedy sa budú tento školský rok okrem štúdia na našej škole venovať aj neformálnemu vzdelávaniu v tzv. Malej Baťovej akadémii. Ide o sériu aktivít pre druhákov oboch stredných škôl v našom meste v rámci rozvoja česko-slovenskej vzájomnosti a spolupráce.

      23. októbra 2023 Mesto Partizánske, zastúpené primátorom Jozefom Božikom, odštartovalo I. ročník tejto Malej akadémie Česko-Slovenskej Baťovej spoločnosti. Prvou z aktivít bola pozoruhodná a inšpiratívna prednáška o základných princípoch firmy Baťa a iných nadčasových „baťovinách“ riaditeľky Nadácie Tomáša Baťu v Zlíne, lektorky a spisovateľky odkazov filozofie Baťa Gabriely Končitíkovej. Tešíme sa na ďalšie vzdelávanie!

     • HALLOWEENSKA VÝZVA

      27. október nebol ani na našej škole len taký obyčajný, všedný deň. Študenti prišli oblečení v strašidelných maskách a tak si pripomenuli tradíciu z čias starých Keltov. Halloweenskú výzvu zorganizovali členovia školského parlamentu, aby nám spestrili začiatok jesenných prázdnin.

      HALLOWEENSKA EDUCA

  • Pre rodičov a študentov

   Pre zobrazenie Vašich známok, domácich úloh a denného rozvrhu sa prosím prihláste pomocou konta, ktoré ste dostali od našej školy
   • Nechci byť človekom, ktorý je úspešný, ale buď človekom, ktorý za niečo stojí.
   • Albert Einstein
   • Miluj všetkých, dôveruj málokomu, neubližuj nikomu.
   • William Shakespear
   • Študent nie je nádoba, ktorú treba naplniť, ale fakľa, ktorú treba zapáliť.
   • Carl Rogers
   • SPAREX SK, spol. s r.o.
   • AUTOCOMPANY s.r.o.
   • ZKW Group GmbH
   • Prihlásenie

  • Ing. Katarína Hartmannová
   riaditeľka školy
     katarina.hartmannova@spspart.sk

   Ing. Ingrid Rigáňová
   zástupkyňa pre teoretické vyučovanie
      iriganova@gmail.com

   Ing. Peter Vereš Phd.
   zástupca pre teoretické vyučovanie
     verespeter85@centrum.sk


   Ing  Mgr. Andrea Dubravická
   zástupkyňa pre teoretické vyučovanie
      dubravickaa@centrum.sk

   Ing. Michal Ondruš
   zástupca pre praktické vyučovanie
     michal.ondrus.23@gmail.com

   Anetta Divékyová
   vedúca školskej jedálne
     anetta.divekyova@spspart.sk

   Monika Miková
   personalistka
     monika.mikova@sospe.sk