• Oznam o voľnom pracovnom mieste

• SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme

do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy

elektrotechnických predmetov

Informácia o pracovnom mieste

Miesto výkonu práce: Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske

Termín nástupu: 1.9.2021

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.8.2021

Rozsah úväzku: majster odbornej výchovy na plný úväzok

Platové podmienky: Odmeňovanie podľa zákona o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Plat bude určený podľa zaradenia do kariérového stupňa a podľa počtu rokov započítanej praxe.

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie

Vzdelanie podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch  a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Stupeň vzdelania: úplné stredné odborné vzdelanie so zameraním na elektrotechniku, DPŠ výhodou

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske

Námestie SNP 5, 958 01  Partizánske

e-mail: spojskolape@spspart.sk

Ing. Katarína Hartmannová, tel. 038/7479112

• Zahájenie školského roku 2021/2022

• Milí rodičia a žiaci,

slávnostné zahájenie školského roku 2021/2022 sa uskutoční dňa 2.9.2021 o 8:00 hod na multifunkčnom ihrisku Námestie SNP 14 (budova obchodnej akadémie).

V prípade nepriaznivého počasia sa presunieme do telocvične. Taktiež v záujme zachovania zdravia a bezpečnosti žiakov a zamestnancov v škole, odporúčame žiakom pred začiatkom školského roka 2021/22 absolvovať testovanie.

V prípade záujmu, si môžu rodičia zdarma objednať 25 ks antigénových testov na samotestovanie na COVID-19 v domácom prostredí.

Prihlásiť sa na objednávku Ag testov treba do 26. augusta 2021 cez aplikáciu EduPage alebo mailom na katarina.hartmannova@spspart.sk alebo na tel. čísle 038/7479117, 038/7479116

Zároveň oznamujeme rodičom žiakov prvých ročníkov, že dňa 2.9.2021 sa o 15:00 hod v telocvični školy (budova obchodnej akadémie) uskutoční rodičovské združenie.

Ing. Katarína Hartmannová, riaditeľka školy

• Oznam o podmienkach nástupu žiakov do školy

• Milí rodičia a žiaci,

na stránke ministerstva školstva boli zverejnené aktuálne informácie k nástupu žiakov do školy (infografiky nájdete pod oznámením).

Čo to pre nás znamená?

- Vyučovanie bude prebiehať prezenčnou formou (informácie k zahájeniu školského roku budú zverejnené na web stránke školy).

- Pred nástupom do školy odporúčam všetkým žiakom absolvovať testovanie.

- Pri vstupe do budovy školy prejdú všetci žiaci ranným filtrom – meranie teploty, dezinfekcia rúk.

- V interiéri školy budeme mať všetci prekryté dýchacie cesty (rúško, prípadne respirátor).

- Pred nástupom do školy sa žiaci preukážu písomným vyhlásením o bezinfekčnosti. V prípade neplnoletého žiaka vyhlásenie predloží rodič. Ak žiak preruší dochádzku na viac ako 3 dni, je potrebné toto oznámenie opäť predložiť. Vyhlásenie môžete zaslať triednemu učiteľovi cez edupage alebo doniesť v prvý školský deň. Tlačivo nájdete na web stránke školy alebo na stránke www.minedu.sk

- V prípad, že žiak alebo rodič žiaka bol pozitívne testovaný, oznámi túto skutočnosť triednemu učiteľovi a zostane v domácej karanténe. O prípadnom zatvorení triedy (povinná karanténa) rozhodne RÚVZ. Karanténu v takomto prípade nemusia absolvovať plne zaočkovaní žiaci alebo žiaci, ktorí prekonali ochorenie do 180 dní od potvrdenia po negatívnom PCR teste alebo teste na protilátky.

- Rodič môže žiaka ospravedlniť max. 5 dní po sebe. V prípade dlhodobej absencie je potrebné potvrdenie od lekára. Žiadam všetkých žiakov i rodičov o dodržanie uvedených opatrení. Viac informácií nájdete tiež na: https://www.minedu.sk/skolsky-semafor/?fbclid=IwAR30PI3Aw33YDMv3JGYEPJ9QHnsOo_veS8rra3zxFJllw-9Q77KqPzeCi7c

Milí rodičia, ministerstvo školstva dalo k dispozícii každému žiakovi sadu domácich antigénových testov.

V prípade záujmu je potrebné sa najneskôr do 26.8.2021 nahlásiť prostredníctvom edupage alebo mailom na katarina.hartmannova@spspart.sk .

Tieto testy budú vydané pravdepodobne na protipodpis prvý školský deň.

V prípade otázok ma môžete kontaktovať na tel. čísle 038/7479112

Ing. Katarína Hartmannová

• Oznam pre žiakov

• Potvrdenie preukážok na vlakovú alebo autobusovú dopravu vybavujeme denne