• Zámer priameho nájmu č.3/2020

• Zámer priameho nájmu č. 3/2020 majetku Trenčianskeho samosprávneho kraja

v správe Strednej odbornej školy Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, 958 01 Partizánske

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, 958 01 Partizánske v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja, K dolnej stanici 7282/20A, 911 01 Trenčín podľa        § 9a, ods. 9 zákona NR SR č. 446/2001 Z.z. o majetku vyšších územných celkov v znení neskorších predpisov, zverejňuje zámer priameho nájmu svojho majetku.

1. Predmet nájmu, podmienky nájmu:

Časť pozemku parc. č. 2620/3 (odstavná plocha vo dvore – v počte 20 miest, vhodné na parkovanie) o celkovej výmere 272,15 m² zapísaného na liste vlastníctva č. 2851, katastrálne územie Partizánske.

Záujemca o prenájom má právo doručiť len jednu žiadosť a v žiadosti uviesť len jedno číslo odstavnej plochy (jedno číslo parkovacieho miesta), záujemca o prenájom je oprávnený prenajať si len jednu odstavnú plochu, t.j. jedno parkovacie miesto.

Odstavnú plochu (parkovacie miesto) je možné obsadiť len jedným vozidlom a nahlásiť k nemu jednu ŠPZ.

Záujemca o prenájom (budúci nájomca) nemôže predmet nájmu prenechať tretej osobe.

Vjazd vozidlom a parkovanie na odstavnej ploche má právo iba osoba, ktorá podpísala zmluvu o prenájme.

Odstavná plocha vo dvore školy, vhodná na parkovanie, nie je strážená a prenajímateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za odstavené vozidlo budúceho nájomcu. Taktiež prenajímateľ nenesie zodpovednosť za akékoľvek poškodenie, zničenie alebo stratu motorového vozidla, ako aj vecí nachádzajúcich sa vo vozidle.

Budúci nájomca podpisom zmluvy o prenájme stráca nárok vymáhať od prenajímateľa odškodné za poškodený majetok spôsobený v rámci vonkajších priestorov školy.

Oslovení budú iba tí záujemcovia, ktorí budú úspešní v rámci zámeru priameho nájmu, resp. predložia najvyššiu cenovú ponuku.

2. Minimálna cena nájmu: 10,00 € / 1 parkovacie miesto / mesiac

3. Lehota na doručenie cenových ponúk záujemcov je do 16.12.2020 do 11.00 hod. Ponuky žiadame predložiť poštou na adresu vyhlasovateľa alebo osobne na sekretariáte školy do 16.12.2020 do 11.00 hod.

4. Doba nájmu: doba určitá - 1 rok, od 1.2.2021 do 31.1.2022

5. Žiadosti o prenájom s uvedením mena, priezviska, adresy fyzickej osoby, súhlasu so spracovaním osobných údajov v zmysle platnej legislatívy, resp. názov, sídlo a IČO právnickej osoby, zastúpenie, ponúkanej ceny v €/mesiac za konkrétne parkovacie miesto, účelu nájmu, požadujeme doručiť v zalepenej obálke s heslom

„Prenájom - neotvárať“  na adresu školy:

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu,  Námestie SNP 5,  958 01 Partizánske

Kontakt: 038/7479114

6. Vyhlasovateľ je oprávnený zmeniť alebo zrušiť podmienky priameho nájmu, prípadne odmietnuť všetky predložené ponuky.

Bližšie informácie ohľadom prenájmu získate na telefónnom čísle 038/7479114

meno: Ing. Kajanová,  e-mail: daniela.kajanova@spspart.sk