- Všeobecné informácie
- Základné informácie o Maturite 2024
- Charakteristika maturitnej skúšky
- Systém identifikačných údajov na EČ a PFIČ MS
- Všeobecné pokyny a informácie týkajúce sa EČ a PFIČ
- Písomná časť
- Harmonogram a organizačné zabezpečenie PČOZ MS 2024
- Všeobecné pokyny a informácie týkajúce sa PČOZ MS 2024
- Harmonogram a organizačné zabezpečenie TČOZ MS 2024
- Všeobecné pokyny a informácie týkajúce sa TČOZ MS 2024
- Harmonogram a organizačné zabezpečenie ÚFIČ MS 2024
- Všeobecné pokyny a informácie týkajúce sa ÚFIČ MS 2024
- Príklady testov, výsledky a ďalšie dôležité informácie
Harmonogram a organizačné zabezpečenie PČOZ MS 2024
PČOZMS budú prebiehať v termíne 22.4.2024 - 25.4.2024,
presný harmonogram zverejníme ihneď ako bude dostupný OD DO
8244 M modelárstvo a navrhovanie obuvi a módnych doplnkov
2381 M strojárstvo
3968 M logistika
6317 M obchodná akadémia
2840 M biotechnológia a farmakológia
2426 K programátor obrábacích strojov a zariadení
2679 K mechanik mechatronik
2675 L 03 elektrotechnika -elektronické zariadenia
6421 L spoločné stravovanie
7649 N učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, 958 01 Partizánske
Harmonogram a organizačné zabezpečenie
praktickej časti odbornej zložky (PČOZ)
v školskom roku 2022/2023
Dátum/
hodina
Trieda
Počet žiakov
Učebňa
Predseda PMK
Členovia PMK
20.04.2023
8,00 hod.
IV.A
(MOD)
4
42
Mgr.art. Eva Olexiková
Škola umeleckého priemyslu
Staničná 8
911 05 Trenčín
Ing. Žikavský
Ing. Beliansky
20.04.2023
7,00 hod.
IV.A
(LOG)
12
406
Ing. Janka Krejčirová
SOŠ T. Vansovej 32
971 01 Prievidza
Ing. Mošková
Ing. Gašparovičová
18.04.2023
7,00 hod.
IV.B
(OA)
12
212
222
Ing. Dagmar Karaková
OA F. Madvu 2
971 01 Prievidza
Ing. Mošková
Mgr. Žišková
Ing. Rigáňová
18.04.2023
7,45 hod.
IV.B
(FAR)
7
412
PaedDr. Miriam Bezáková
SOŠ Rastislavova 332
972 71 Nováky
Mgr. Gregušová
Ing. Némethová
18.04.2023
8,00 hod.
IV.C
(PRG)
12
104
Ing. Dagmar Varhaníková
SOŠ strojnícka
Partizánska cesta 76
Bánovce nad Bebravou
Ing. Gubka PhD.
Ing. Ondruš
Ing. Ševčík
19.04.2023
7,00 hod.
IV.C
(MECH)
10
106
101
103
Ing. Vladimír Krištof
SOŠ strojnícka
Partizánska cesta 76
Bánovce nad Bebravou
Ing. Strych
Ing. Ondruš
18.04.2023
8,00 hod.
IV.C
(TOV)
1
Gabor
Ing. Dagmar Varhaníková
SOŠ strojnícka
Partizánska cesta 76
Bánovce nad Bebravou
Ing. Žikavský
Mgr. Ďurišová
Darina Nagyová
19.04.2023
12,00 hod.
II.N
(SS)
2
301
Ing. Katarína Ciglanová
SOŠ OaS J. Kalinčiaka 1 Prievidza
Ing. Foltánová Z.
Ing. Némethová
20.04.2023
9,00 hod.
II.N
(ELE)
3
416
Ing. Vladimír Krištof
SOŠ strojnícka
Partizánska cesta 76
Bánovce nad Bebravou
Ing. Mašír
PhDr. Košovský
18.04.-
20.04.2023
7,00 hod.
II.G
II.H
(UČI)
18
17
203
Mgr. Veronika Helešová
SOŠ pedagogická sv. A S a B
1.mája 7
911 35 Trenčín
Mgr. Hýroššová
Mgr. Dzianová
Ing. Ingrid Rigáňová Ing. Katarína Hartmannová, MBA
koordinátor MS riaditeľka školy
V Partizánskom, 31.03.2023
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, 958 01 Partizánske
Harmonogram MS PČOZ
18.04.2023
Trieda: IV.B
Študijný odbor: 2840 M biotechnológia a farmakológia
b) Obhajoba vlastného projektu
Dátum/
hodina
Trieda
Počet žiakov
Učebňa
Predseda PMK
Členovia PMK
18.4. 2023
7,45 hod.
IV.B
7
412
PaedDr. Miriam Bezáková
SOŠ Nováky
Mgr. Gregušová Silvia
Ing. Némethová Petra
Menný zoznam žiakov:
1.
Bajtalová Chiara
7,45 – 8,15 hod.
2.
Bezáková Linda
8,15 – 8,45 hod.
3.
Bobulová Nelly
8,45 – 9,15 hod.
4.
Gašparík Simon
9,15 – 9,45 hod.
PRESTÁVKA
5.
Janík Martin
10,00 – 10,30 hod.
6.
Rudinská Emma Júlia
10,30 – 11,00 hod.
7.
Žabojevová Ema
11,00 – 11,30 hod.
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, 958 01 Partizánske
Harmonogram MS PČOZ
19.04.2023
Trieda: II. N
Študijný odbor: 6421 L spoločné stravovanie
b) Obhajoba vlastného projektu
Dátum/
hodina
Trieda
Počet žiakov
Učebňa
Predseda PMK
Členovia PMK
19.4. 2023
12,00 hod.
II.N
2
301
Ing. Katarína Ciglanová
SOŠ OaS Prievidza
Ing. Foltánová Zuzana
Ing. Némethová Petra
Menný zoznam žiakov:
1.
Škorvánková Karina
12,00 – 12,30 hod.
2.
Podobová Emília
12,30 – 13,00 hod.
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, 958 01 Partizánske
Harmonogram MS PČOZ
20.04.2023
Trieda: IV.A
Študijný odbor: 3968 M logistika
b) Obhajoba vlastného projektu
Dátum/
hodina
Trieda
Počet žiakov
Učebňa
Predseda PMK
Členovia PMK
20.04.2023
7,00 hod.
IV.A
(LOG)
12
406
Ing. Janka Krejčirová
SOŠ Prievidza
Ing. Gašparovičová Alena
Ing. Mošková Zuzana
Menný zoznam žiakov:
- Bodocký Matúš 7,00 - 7,30
- Dvorský Michal 7,30 - 8,00
- Gaššo Daniel 8,00 - 8,30
- Glenda Šimon Noel 8,30 - 9,00
- Korec Eduard 9,00 - 9,30
PRESTÁVKA
- Kováč Lukáš 9,45 - 10,15
- Ondruška Kristián 10,15 - 10,45
- Prochádzka Adam 10,45 - 11,15
- Bronišová Silvia 11,15 - 11,45
PRESTÁVKA
- Domčeková Denisa 12,15 - 12,45
- Ivanková Monika 12,45 - 13,15
- Kováčová Nina 13,15 - 13,45
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, 958 01 Partizánske
Organizačné zabezpečenie
PRAKTICKEJ ČASTI ODBORNEJ ZLOŽKY
MATURITNEJ SKÚŠKY
študijného odboru 6317 M obchodná akadémia
Dátum: 18.04.2023
Forma: a) praktická realizácia a predvedenie komplexnej úlohy
Miestnosť: učebňa odborných predmetov – učebňa č. 212
Počet žiakov: 7
Začiatok: 7,00 – 7,15 hod. – úvodné pokyny a rozsadenie žiakov
7,15 – 15,15 hod. – administrácia zadania – vypracovanie zadaní
15,15 – 15,20 hod. – vyzbieranie zadaní
Koniec: 15,20 hod. – odovzdanie zadaní predsedníčke PMK a skúšobnej komisii.
Predseda PMK – Ing. Dagmar Karaková, OA F. Madvu 2, Prievidza
Pomocný dozor – Ing. Dorčiak Miroslav
Skúšobná komisia – Ing. Mošková Zuzana, Mgr. Žišková Janka, Ing. Ingrid Rigáňová.
Forma: b) obhajoba vlastného projektu
Podnikateľská činnosť FOREN, š. f.
Miestnosť: multimediálna učebňa – učebňa č. 222
Počet žiakov: 5
Začiatok: 7,00 – 7,30 hod. – úvodné pokyny a príprava materiálov na prezentovanie
Čas obhajoby: 7,30 – 10,00 hod. – samotná obhajoba
Koniec: 10,00 hod. – vyhodnotenie
Predseda PMK – Ing. Dagmar Karaková, OA F. Madvu 2, Prievidza
Skúšobná komisia – Ing. Mošková Zuzana, Ing. Ingrid Rigáňová.
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, 958 01 Partizánske
Harmonogram PČOZMS
18.04.2023
Trieda: IV. B
Študijný odbor: 6317 M obchodná akadémia
Dňa: 18.04.2023
Učebňa: č. 222
Počet žiakov: 5
PMK: predseda: Ing. Karaková Dagmar
skúšajúci: Ing. Mošková Zuzana
Ing. Ingrid Rigáňová
Menný zoznam žiakov študijného odboru 6317 M obchodná akadémia:
b) Obhajoba vlastného projektu
P.č.
Priezvisko a meno žiaka
1.
Fodorová Patrícia
2.
Beňušková Laura
3.
Balážková Lenka
4.
Balla Jakub
5.
Gašparíková Monika
7,00 hod. zhromaždenie žiakov v učebni
7,30 hod. príchod skúšobnej komisie
7,30 – 10,00 hod. obhajoba vlastného projektu
10,00 hod. vyhodnotenie
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, 958 01 Partizánske
Harmonogram PČOZ MS
18.04.2023
Trieda: IV. B
Študijný odbor: 6317 M obchodná akadémia
Dňa: 18.04.2023
Učebňa: č. 212
Počet žiakov: 7
PMK: predseda: Ing. Karaková Dagmar
skúšajúci: Ing. Mošková Zuzana
Ing. Ingrid Rigáňová
Mgr. Janka Žišková
Menný zoznam žiakov študijného odboru 6317 M obchodná akadémia:
- Praktická realizácia a predvedenie komplexnej úlohy
P.č.
Priezvisko a meno
1.
Barát Peter
2.
Bezák Patrik
3.
Blažek Šimon
4.
Mišuta Dávid
5.
Horniaková Jessica
6.
Jakabová Eliška
7.
Vráblová Veronika
7,00 hod. príchod žiakov do učebne
7,15 – 15,15 hod. realizácia a predvedenie komplexnej úlohy
Pomocný dozor: Ing. Dorčiak Miroslav
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, 958 01 Partizánske
Harmonogram MS PČOZ
19.04.2023
Trieda: IV. C
Študijný odbor: 2679 K mechanik mechatronik
Dátum/
hodina
Trieda
Počet žiakov
Učebňa
Predseda PMK
Členovia PMK
19.04.2023
7,00 hod.
IV.C
10
106
101
103
Ing. Vladimír Krištof
SOŠ strojnícka
Partizánska cesta 76
Bánovce nad Bebravou
Ing. Strych Juraj
Ing. Ondruš Michal
Menný zoznam žiakov:
- Gašparovič Adam
- Gašparovič Samuel
- Gubka Peter
- Híveš Tomáš
- Hlaváč Lucas
- Hošek Lukáš
- Magát Samuel
- Peško Martin
- Skaličan Radovan
- Valent Martin
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, 958 01 Partizánske
Harmonogram MS PČOZ
19.04.2023
Trieda: IV. C
Študijný odbor: 2679 K mechanik mechatronik
Dátum/
hodina
Trieda
Počet žiakov
Učebňa
Predseda PMK
Členovia PMK
19.04.2023
7,00 hod.
IV.C
10
106
101
103
Ing. Vladimír Krištof
SOŠ strojnícka
Partizánska cesta 76
Bánovce nad Bebravou
Ing. Strych Juraj
Ing. Ondruš Michal
Forma: a) praktická realizácia a predvedenie komplexnej úlohy
Miestnosť: učebňa č. 106, 101, 103
Počet žiakov: 10
Začiatok: 7,00 – 7,15 hod. – úvodné pokyny a rozdelenie žiakov do skupín
7,15 – 09,15 hod. – administrácia zadania – vypracovanie zadania A
9,15 – 11,15 hod – administrácia zadania – vypracovanie zadania B
11,15 – 13,15 hod – administrácia zadania – vypracovanie zadania C
13,15 – 13,45 hod. – odovzdanie a hodnotenie zadaní
Koniec: 13,45 hod. – vyhodnotenie PČOZ predsedom a členmi PMK
Pomocný dozor: Ing. Alena Gašparovičová
Ing. Karol Csóka
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, 958 01 Partizánske
Harmonogram MS PČOZ
18.04.2023
Trieda: IV. C
Študijný odbor: 2426 K programátor obrábacích strojov a zariadení
Dátum/
hodina
Trieda
Počet žiakov
Učebňa
Predseda PMK
Členovia PMK
18.04.2023
8,00 hod.
IV.C
12
104
Ing. Dagmar Varhaníková
SOŠ strojnícka
Partizánska cesta 76
Bánovce nad Bebravou
Ing. Gubka PhD. Vladislav
Ing. Ondruš Michal
Ing. Ševčík Adrián
Forma: a) praktická realizácia a predvedenie komplexnej úlohy
Miestnosť: učebňa č. 104
Počet žiakov: 12
Začiatok: 8,00 – 8,15 hod. – úvodné pokyny a rozdelenie žiakov do skupín
8,15 – 12,15 hod. – administrácia zadania – vypracovanie zadaní
12,15 – 12,30 hod. – odovzdanie zadaní
Koniec: 12,45 hod. – vyhodnotenie PČOZ predsedom a členmi PMK
Pomocný dozor: Ing. Gašparovičová Alena
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, 958 01 Partizánske
Harmonogram MS PČOZ
18.04.2023
Trieda: IV. C
Študijný odbor: 2426 K programátor obrábacích strojov a zariadení
Dátum/
hodina
Trieda
Počet žiakov
Učebňa
Predseda PMK
Členovia PMK
18.04.2023
8,00 hod.
IV.C
12
104
Ing. Dagmar Varhaníková
SOŠ strojnícka
Partizánska cesta 76
Bánovce nad Bebravou
Ing. Gubka PhD. Vladislav
Ing. Ondruš Michal
Ing. Ševčík Adrián
Menný zoznam žiakov:
- Bátora Ľubomír
- Foltán Ján
- Furek Erich
- Gergel Matúš
- Gogola Dominik
- Gubov Peter
- Haberajter Andrej
- Kučera Samuel
- Poljak Marek
- Riziky Lukáš
- Suchý damián
- Žoldošová Sabína Kristína
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, 958 01 Partizánske
Harmonogram MS PČOZ
18. 04 - 20. 04. 2023
Trieda: II.G, II.H
Študijný odbor: 7649 N učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo
b) Obhajoba vlastného projektu
Dátum/
hodina
Trieda
Počet žiakov
Učebňa
Predseda PMK
Členovia PMK
18. – 20. 04. 2023
7,30 hod.
II.G, II.H
35
203
Mgr. Veronika Helešová,
SOŠ pedagogická sv. Andreja Svorada a Benedikta
Mgr. Bibiána Dzianová
Mgr. Jarmila Hýroššová
Menný zoznam žiakov:
18. 04. 2023
- Mihalovič Michaela 7,30 - 8,00
- Besedová Hana 8,00 - 8,30
- Blahová Andrea 8,30 - 9,00
- Blahušová Zuzana 9,00 - 9,30
PRESTÁVKA
- Cebáková Erika 9,45 - 10,15
- Drevená Zuzana 10,15 - 10,45
- Drozdová Maderičová Ivana 10,45 - 11,15
- Ďurišová Zlatica 11.15 - 11.45
PRESTÁVKA
- Fruňová Zlatica 12.30 – 13.00
- Gašparovičová Natália 13.00 – 13.30
- Halová Andrea 13.30 – 14.00
- Havrilová Zuzana 14.00 – 14.30
19. 04. 2023
- Chudá Marcela 7,30 - 8,00
- Ivanková Monika 8,00 - 8,30
- Jančichová Kristína 8,30 - 9,00
- Kotlárová Martina 9,00 - 9,30
PRESTÁVKA
- Richterová Katarína 9,45 - 10,15
- Vajdáková Andrea 10,15 - 10,45
- Vašková Monika 10,45 - 11,15
- Fekiačová Martina 11.15 - 11.45
PRESTÁVKA
- Humajová Mária 12.30 – 13.00
- Komadová Petra 13.00 – 13.30
- Kováčiková Lucia 13.30 – 14.00
- Krausková Daniela 14.00 – 14.30
20. 04. 2023
- Žišková Renáta 7,30 - 8,00
- Lančiová Martina 8,00 - 8,30
- Legeňová Zuzana 8,30 - 9,00
- Machová Petra 9,00 - 9,30
PRESTÁVKA
- Manáková Petra 9,45 - 10,15
- Novotková Monika 10,15 - 10,45
- Rajnohová Dominika 10,45 - 11,15
- Rončka Zuzana 11.15 - 11.45
PRESTÁVKA
- Svítková Katarína 12.30 – 13.00
- Tamaškovičová Ivana 13.00 – 13.30
- Tothová Petra 13.30 – 14.00
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, 958 01 Partizánske
Harmonogram MS PČOZ
20. 04. 2023
Trieda: IV.A
Študijný odbor: 8244 M modelárstvo a navrhovanie obuvi a módnych
doplnkov
b) Obhajoba vlastného projektu
Dátum/
hodina
Trieda
Počet žiakov
Učebňa
Predseda PMK
Členovia PMK
20. 04. 2023
8,00 hod.
IV.A
4
42
Mgr. art. Eva Olexíková,
Škola umeleckého priemyslu Trenčín
Ing. Pavol Žikavský
Ing. Július Belianský
Menný zoznam žiakov:
20. 04. 2023
- Bezáková Katarína 8,00 – 8,30
- Kosáčová Viktória 8,30 – 9,00
- Matejovičová Lucia 9,00 – 9,30
- Struharňanská Michaela 9.30 – 10,00
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, 958 01 Partizánske
Harmonogram MS PČOZ
18.04.2023
Trieda: IV.C
Študijný odbor: 3247 K technik obuvníckej výroby
- praktická realizácia a predvedenie komplexnej úlohy
Dátum/
hodina
Trieda
Počet žiakov
Učebňa
Predseda PMK
Členovia PMK
18.04.2023
8,00 hod.
IV.C
1
Gabor
Ing. Dagmar Varhaníková
SOŠ strojnícka
Partizánska cesta 76
Bánovce nad Bebravou
Ing. Žikavský Pavol
Mgr. Ďurišová Iveta
Nagyová Darina
Menný zoznam žiakov:
- Frimmelová Vanessa
Začiatok: 8:00 – 8:10 hod. – úvodné pokyny
8:10 – 13:00 hod.– administrácia zadania – vypracovanie zadania
Prestávka: 13:00 – 13:15 hod.
13:15 – 13:45 hod. – prezentácia zadania, postup, vypracovanie
Koniec: 13:45 hod. – odovzdávanie zadania predsedovi PMK a skúšobnej komisii.
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, 958 01 Partizánske
Harmonogram MS PČOZ
20.04.2023
Trieda: II.N
Študijný odbor: 2675 L 03 elektrotechnika – elektronické zariadenia
b) obhajoba vlastného projektu
Dátum/
hodina
Trieda
Počet žiakov
Učebňa
Predseda PMK
Členovia PMK
20.04.2023
9,00 hod.
II. N
3
416
Ing. Vladimír Krištof
SOŠ strojnícka
Partizánska cesta 76
Bánovce nad Bebravou
Ing. Mašír Ján
PhDr. Košovský Vladislav
Menný zoznam žiakov:
1.
9,00 – 9,30
Bielich
Rastislav
2.
9,30 – 10,00
Kavalier
Norbert
3.
10,00 – 10,30
Záborský
Lukáš