- Ing. Karol Csókaučiteľ
- Ing. Radoslava Dolnámzdová účtovníčka
- Ing. Miroslav Dorčiakučiteľ
- Ing. Mgr. Andrea Dubravickázástupkyňa riaditeľa pre teoretické odborné predmety
Triedna učiteľka: IV.A - Helena Bulákováprevádzková zamestnankyňa
- Mgr. Bibiána Dzianováučiteľka
Triedna učiteľka: I.G, IV.B - Mgr. Anna Foltánováučiteľka
- Ing. Zuzana Foltánováučiteľka
- Ing. Miroslav Gašparovičučiteľ
Triedny učiteľ: III.A - Mgr. Zuzana Gergelovásociálna pedagogička
- Mgr. Jozef Gubkaučiteľ
Triedny učiteľ: II.A - Mgr. Veronika Paulovičováučiteľka
- Bronislava Holákováprevádzková zamestnankyňa
- Iveta Hurtováupratovačka
- Mgr. Jarmila Hýroššováučiteľka
Triedna učiteľka: I.H, II.B - Darina Jančekováupratovačka
- Mgr. Viera Jenisovápedagogická asistentka
- Ing. Daniela Kajanovávedúca úseku technicko-ekonomických činností
- Slávka Krátkavedúca referentka ekonomických činností
- Lucia Križanováupratovačka
- Dana Kučerkováupratovačka
- Patrícia Kunovskáprevádzková zamestnankyňa
- Jaroslav Labudakuchár
- Darina Legeňováadministratívna zamestnankyňa - registratúra
- Eva Lenartováreferentka ekonomických činností
- Bc. Elena Lengyelovámajsterka odbornej výchovy
- Tatiana Mališováadministratívna zamestnankyňa
- Mgr. Miroslava Masarikováškolská psychologička
- Mária Maťašeovákuchárka
- Juraj Medzaihlavný kuchár
- Monika Mikovápersonalistka
- Beáta Mojtovázamestnankyňa technických činností
- Ing. Zuzana Moškováučiteľka
Triedna učiteľka: II.D - Ing. Michal Ondrušzástupca riaditeľa pre praktické vyučovanie
- Ing. Andrea Fleischeručiteľka
Triedna učiteľka: II.E - Mgr. Ľubomír Popluháručiteľ
- Ing. Juraj Raukoučiteľ
Triedny učiteľ: III.C - Emília Rosováinformátorka - vrátnička
- Miroslav Ščúryškolník-vodič-kurič
- Mgr. Renáta Školkováučiteľka
- Bc. Jana Šmitalovámajsterka odbornej výchovy
- Viera Švendováadministratívna zamestnankyňa - CO
- Ing. Mgr. Mária Tomašovičováučiteľka
- Mgr. Milan Turekučiteľ
- Miroslav Uváčikškolník-vodič-kurič
- Ing. Mária Vácvalovávedúca referentka ekonomických činností
- Ing. Miriam Vankováučiteľka
- Tatiana Zubatáinformátorka - vrátnička
- MŠ Firmaučiteľ
- Mária Galbováinformátorka - vrátnička
- Matúš Gergel majster odbornej výchovy
- Kristína Hadvigováučiteľka
- Katarína Hatalováupratovačka
- Mária Hudecováupratovačka
- Mgr. Martina Jankulová
- Jana Karováupratovačka
- Mgr. Eva Kasalová
- Martin Komžík majster odbornej výchovy
- PhDr. Vladislav Košovský
- Mgr. Hana Krištienováučiteľka
- Mgr. Hana Krištienováškolská digitálna koordinátorka
- Mgr. Peter Ľubaprojektový manažér
- Rachel Rozenfeldučiteľ
- Miroslav Rusiňak majster odbornej výchovy
- Ing. Adrián Ševčík majster odbornej výchovy
- Mgr. Ľudmila Ševčíkováučiteľka
- Mgr. Katarína Šrámekováučiteľka
- Strojarstva Učiteľučiteľ
- Ing. Peter Vereš , PhD.učiteľ
Triedny učiteľ: I.E - Soňa Zaťkováupratovačka