• Nadstavbové štúdium

• Elektrotechnika - elektronické zariadenia

• 05.03.2024 11:50
          • 2675 L 03
          • Odbor pre tých, ktorým učarovala elektrotechnika a jej široké možnosti od jej samotnej výroby až po elektroniku; pripravuje absolventov s úplným stredným odborným vzdelaním, nadväzuje na učebné odbory príslušného zamerania.

Forma štúdia: - Nadstavbové - denné

- Nadstavbové - externé (večené)

Podmienky prijatia: Do prvého ročníka nadstavbového štúdia môže byť prijatý uchádzač, ktorý získal stredné odborné vzdelanie podľa (vysvedčenie o záverečnej skúške aj výučný list) a splnil podmienky prijímacieho konania.

Doklad o dosiahnutom vzdelaní: ukončenie štúdia maturitnou skúškou, dokladom o získanom stupni vzdelania a o získanej kvalifikácii je vysvedčenie o maturitnej skúške,

Profilové vedomosti a zručnosti z predmetov: ekonomika a podnikanie, manažment, marketing, elektronika, elektrické merania, elektrické a elektronické zariadenia motorových vozidiel, automatizácia, diagnostika a opravárstvo, automobily a príslušenstvo

Možnosti uplatnenia absolventa: v pozíciách ako odborný technický pracovník, schopný samostatne vykonávať práce v rôznych elektrotechnických a elektronických činnostiach.

Kritéria pre prijatie